WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW PRUSZKÓW – WYNAJEM SAMOCHODÓW PRUSZKÓW

Wypożyczalnia samochodów Pruszków. Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią samochodów, która działa na terenie Pruszkowa, Warszawy i wielu innych miejscowości w całej Polsce. Posiadamy bogatą flotę samochodów oraz korzystne warunki najmu. Korzystając z naszych usług, nie musisz przyjeżdżać do naszej wypożyczalni — podstawimy wybrane przez Ciebie auto we wskazane przez Ciebie miejsce.

Wypożyczalnia samochodów Pruszków

Jakie samochody możesz wypożyczyć?

Posiadamy bogatą flotę samochodów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno segment C i D, jak i auta klasy premium takie jak Audi A8, BMW 7, Mercedes S Klasa. Wszystkie auta są regularnie serwisowane, sprawne, utrzymane w czystości. Nawet pojazdy z segmentu C są klimatyzowane i bogato wyposażone.

Dzięki tak rozbudowanej flocie nie ma znaczenia, czy szukasz niewielkiego auta, cechującego się niskim spalaniem, idealnego do miasta, czy też potrzebujesz limuzyny na specjalną okazję. Z pewnością znajdziesz w naszej ofercie odpowiedni samochód. Posiadamy także bus Ford Transit, który doskonale sprawdzi się, jeśli np. auto w Twojej firmie się popsuło, lub potrzebujesz samochodu na kilka dni do przeprowadzki.

Wszystkie pojazdy dostarczamy we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Pruszkowa, dzięki czemu nie musisz martwić się dojazdem do naszej wypożyczalni.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Chopina

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem?

Wynajem jest coraz popularniejszą metoda finansowania pojazdów w Polsce. Korzystają z niej szczególnie przedsiębiorcy, ponieważ wynajem długoterminowy jest znacznie wygodniejszy. Zwłaszcza jeśli zarządza się większą flotą pojazdów. Dzięki temu można znacząco ograniczyć ilość dokumentacji i uprościć formalności związane z posiadaniem tak dużej liczby aut. Natomiast jeśli nowe pojazd dla firmy jest potrzebny na krótszy okres, to przygotowaliśmy specjalną ofertę wynajmu średnioterminowego.

Natomiast najem krótkoterminowy jest doskonałą propozycją dla wszystkich osób odwiedzających Pruszków. Wynajęty samochód ułatwi podróż np. do stolicy lub innych okolicznych miejscowości. Sprawne podróżowanie docenią zwłaszcza osoby odwiedzające Pruszków w sprawach służbowych.

Oferujemy także wynajem aut z OC sprawcy, dlatego, jeśli miałeś wypadek i potrzebujesz samochodu zastępczego, to skontaktuj się z nami.

Wypożyczalnia samochodów Pruszków