WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LOTNISKO CHOPINA

Warszawska wypożyczalnia samochodów Rentline umożliwia wynajem pojazdów osobom, które w ogóle lub jedynie chwilowo nie mają własnych czterech kółek, a koniecznie muszą pozostać mobilne. Bez względu na to, czy potrzebujesz auta na krótki czy długi okres, podróżujesz prywatnie, służbowo lub turystycznie – spełnimy Twoje wymagania.

W ofercie znajdziesz pojazdy gwarantujące najwyższy poziom komfortu. Dostarczamy je do klientów, a dotrzeć mogą one z naszej wypożyczalni samochodów do Warszawy, Płocka, Kutna, Żyrardowa i wielu innych miejsc na mapie Polski. Odległość nie ma dla nas znaczenia. W razie potrzeby, możliwe jest także podstawienie wybranego auta na lotnisku w Modlinie. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.
Wypożyczalnia samochodów lotnisko Chopina

Wypożyczalnia samochodów

Flotę Rentline tworzą głównie auta osobowe z różnych segmentów, a oferta jest naprawdę bogata. Do dyspozycji kierowców są nowoczesne modele w przeważającej liczbie z automatyczną skrzynią biegów (choć znajdą się też manualne) takich marek jak Kia, Ford, Mercedes, BMW czy Audi. Jeśli szukasz wypożyczalni z niestandardową ofertą, zawierającą SUV-y, auta z napędem 4×4, szybkie samochody sportowe lub luksusowe, to trafiłeś idealnie!

Pojazdy z naszej oferty są sprawdzane pod każdym kątem – sprawności technicznej, przyjemności wizualnej oraz czystości, a przy tym na bieżąco serwisowane w profesjonalnych warsztatach samochodowych. Masz więc gwarancję, że z naszej wypożyczalni aut w Warszawie wyjeżdżają samochody w stu procentach sprawne, zadbane i bezpieczne. Dużym ukłonem w stronę naszych klientów jest również tankowanie pojazdu i oddawanie go do dyspozycji wraz z pełnym bakiem. Dzięki temu osoba wynajmująca nie musi martwić się o konieczność uzupełnienia paliwa zaraz po otrzymaniu kluczyków.

Planujesz zwiedzić Wilanów, musisz pojechać do Radomia, chcesz zwiedzić stolicę? Nasza wypożyczalnia samochodów osobowych w Warszawie pomoże Ci dotrzeć do celu.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Jeżeli warunki cenowe są powodem, przez który rezygnujesz z najmu samochodu, to po poznaniu naszej oferty z pewnością zmienisz zdanie. U nas opłata za dobę zaczyna się już od 49 złotych i jest zależna od okresu najmu oraz klasy pojazdu. To bezkonkurencyjna stawka, która przesądza o tym, że Rentline to jednak tania wypożyczalnia samochodów w Warszawie.

Do świetnie ocenianych przez dotychczasowych klientów kwestii finansowych zaliczana jest także sprawa kaucji. Zostaje ona pobrana tylko w ściśle określonych przypadkach:

  • kiedy osoba nie jest naszym stałym klientem,
  • kiedy osoba nie ma ukończonych 30 lat,
  • kiedy osoba nie wykonuje zawodu zaufania publicznego,
  • kiedy osoba nie prowadzi działalności gospodarczej powyżej 2 lat.

Jeżeli spełniasz któryś z tych punktów, a koniecznie potrzebujesz pojazdu, warto jednak zadzwonić lub napisać do naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie. Bez kaucji zwykle wynajmujemy auta z segmentu B i C, odpowiadające na potrzeby większości klientów.