WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW MOKOTÓW – WYNAJEM SAMOCHODÓW MOKOTÓW

Szukasz wypożyczalni samochodów w Mokotowie lub okolicach? Sprawdź ofertę naszej firmy — znajdziesz u nas wiele modeli z różnych segmentów. W naszej flocie są zarówno małe, miejskie auta, jak i duże suvy oraz limuzyny. Posiadamy także samochody dostawcze.

Korzystna oferta dla klientów indywidualnych

Osoby fizyczne mogą u nas skorzystać m.in. z wynajmu krótkoterminowego. To doskonała propozycja dla tych, którzy zostali pozbawieni na pewien okres swojego auta. Oferujemy także wynajem na OC sprawcy, dlatego, jeśli stałeś się ofiarą wypadku, to zapraszamy do kontaktu.

Oprócz tego wynajem krótkoterminowy Mokotów jest idealny dla wszystkich osób, które potrzebują większego auta. W Warszawie na co dzień zwykle lepiej sprawdzają się mniejsze pojazdy. Jednak jeśli organizujesz wyjazd wakacyjny albo przeprowadzkę to zwykle potrzebujesz czegoś większego. W naszej ofercie znajdziesz pojazdy typu kombi, suvy, a także busy.

Klienci indywidualni mogą skorzystać także z najmu długoterminowego. Stanowi on doskonałą alternatywę dla klasycznych form finansowania. Dzięki temu nie musisz przejmować się dodatkowymi kosztami związanymi z serwisowaniem lub ubezpieczeniem. Płacisz tylko abonament i pokrywasz koszty paliwa. Najem długoterminowy pozwala także częściej zmieniać samochód na nowy.

Elastyczna oferta dla klientów biznesowych

Przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na wynajem pojazdów, bo jest to znacznie wygodniejsza forma posiadania pojazdów w firmie. Przede wszystkim użytkowanie aut wiąże się z opłacaniem tylko jednej faktury. Nie trzeba zajmować się ubezpieczeniami, serwisowaniem i innymi kwestiami formalnymi. Dzięki temu dokumentacja jest znacznie uproszczona, co znacząco ułatwia prowadzenie działalności.

Właściciele firm oprócz najmu długoterminowego mogą zdecydować się także na wynajem średnioterminowy. Jego zaletą są znacznie niższe koszty niż w przypadku najmu krótkoterminowego, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności. Dzięki temu nie wiążą Cię długie umowy, ponadto możesz częściej wymieniać auto na nowe.

Dla przedsiębiorców przygotowaliśmy także najem krótkoterminowy. Z tej oferty korzystają szczególnie chętnie osoby, które odwiedzają Mokotów w celach biznesowych. Zaletą naszej oferty jest to, że nie musisz odwiedzać naszej wypożyczalni — wystarczy, że wskażesz czas i miejsce, a nasz pracownik dostarczy tam Twój samochód. Możesz go odebrać np. na dworcu albo w okolicach lotniska.