google-site-verification=5MXMipPjHhJuovPp9GHEdqBWWUhiD9yqVhHYrAp5o9s

Wypożyczalnia samochodów Tomaszów Mazowiecki – Wynajem samochodów Tomaszów Mazowiecki

Wiele osób decyduje się dzisiaj na wynajem samochodu. Taka forma finansowania stanowi doskonałą alternatywę dla pożyczek, leasingów, czy też kupowania pojazdów. Oferta naszej firmy jest skierowana dla wszystkich osób, które rozważają najem aut. Znajdziesz u nas zarówno najem krótko, średnio, jak i długoterminowy.

Wypożyczalnia dla klientów biznesowych

Nasza firma posiada bogatą ofertę dla klientów biznesowych. Oferujemy zarówno wynajem, krótko, jak i długoterminowy. Ponadto osobom, które cenią sobie większą elastyczność, proponujemy najem średnioterminowy. Jest on bardziej opłacalny niż opcja krótkoterminowa, jednocześnie nie ma tak dużych zobowiązań, jak w przypadku długoterminowych umów.

Wynajem krótkoterminowy jest chętnie wybierany przez przedsiębiorców, którzy pilnie potrzebują auta, bo np. odwiedzają Tomaszów Mazowiecki w celach biznesowych. W takiej sytuacji samochód zapewnia wyższy komfort podróżowania. Ponadto najem aut z klasy premium pozwala lepiej zaprezentować się kontrahentom.

Natomiast najem długoterminowy stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych leasingów. Przede wszystkim jedynym kosztem poza paliwem jest abonament. Nie ma kwestii związanych z OC, serwisowaniem. Wszystkie formalności są po naszej stronie, dzięki temu obsługa samochodów w firmie jest o wiele wygodniejsza. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku firm posiadających duże floty pojazdów.

Wynajem aut dla klientów indywidualnych

Posiadamy także ofertę przygotowaną dla klientów indywidualnych. Jest to przede wszystkim najem krótkoterminowy na atrakcyjnych warunkach. Z tej opcji chętnie korzystają osoby, które potrzebują auta zastępczego. Nasza firma oferuje także wynajem na OC sprawcy.

Ponadto samochody na krótki okres wypożyczają także osoby planujące wyjazd. Często wtedy decydują się na auta typu kombi lub SUV, które zapewniają duży komfort podczas długiej podróży. Wszystkie pojazdy dostępne w naszej ofercie są regularnie serwisowane i mają sprawną klimatyzację. Dzięki temu przemierzanie nimi długich tras jest wygodne i komfortowe.

Klienci indywidualnie mogą skorzystać także z najmu długoterminowego. Jest to świetna opcja dla osób szukających alternatywy dla tradycyjnych kredytów, czy też leasingów konsumenckich. Najem długoterminowy jest bardziej elastyczny, jednocześnie warunki finansowania pojazdu pozostają atrakcyjne.