google-site-verification=5MXMipPjHhJuovPp9GHEdqBWWUhiD9yqVhHYrAp5o9s

Wypożyczalnia samochodów Łowicz – Wynajem samochodów Łowicz

Potrzebujesz samochodu zastępczego? A może odwiedzasz Łowicz i szukasz auta, które umożliwi Ci swobodną komunikację? W ofercie naszej wypożyczalni znajdziesz bogaty wybór samochodów na wynajem, które są doskonałym wyborem dla osób, które potrzebują pojazdu, na krótki okres. Posiadamy także atrakcyjną ofertę wynajmu długoterminowego, który jest świetną alternatywą dla leasingów oraz kredytów.

Wygodny najem krótkoterminowy — dopasowany do Twoich potrzeb

Jeśli interesuje Cię wynajem krótkoterminowy, to możesz wynająć pojazd na korzystnych warunkach. Wystarczy, że wybierzesz samochód oraz termin i miejsce jego odebrania — nasz pracownik dostarczy pojazd we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Łowicza. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich turystów, czy też przedsiębiorców, którzy potrzebują środka transportu na czas delegacji. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się jak dotrzeć do wypożyczalni, ponieważ my udostępnimy samochód we wskazanym przez Ciebie miejscu np. pod hotelem.

Ponadto udostępniliśmy naszym klientom różne formy płatności. Możesz płacić zarówno kartą, gotówką, jak i przelewem online. Umożliwiamy także szybkie wynajęcie samochodu — jest możliwość rezerwacji pojazdu nawet godzinę przed wynajmem. Oferujemy również wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy.

Wynajem średnio oraz długoterminowy

Jeśli potrzebujesz samochodu na dłuższy okres, to warto sprawdzić ofertę wynajmu długo oraz średnioterminowego. Pierwsza opcja jest doskonałą alternatywą dla leasingów oraz kredytów. Wypożyczenie auta jest o wiele wygodniejsze. Całość formalności, kwestii związanych z OC, serwisowaniem jest po naszej stronie. Twoim zadaniem jest jedynie płacenie comiesięcznego abonamentu. Z tej opcji mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak i klienci biznesowi.

Oferujemy także wynajem średnioterminowy. Jest on o wiele korzystniejszy cenowo niż najem krótkoterminowy, natomiast pozwala zachować większą elastyczność niż najem długoterminowy. To doskonała propozycja dla osób, które są np. w dłuższej delegacji w Łowiczu, albo potrzebują samochodu przejściowego, na kilka miesięcy.