google-site-verification=5MXMipPjHhJuovPp9GHEdqBWWUhiD9yqVhHYrAp5o9s

Wypożyczalnia samochodów Modlin – Wynajem samochodów Modlin (lotnisko Modlin)

Polacy coraz chętniej decydują się na wynajem samochodów. Jest to coraz częstsza alternatywa dla klasycznych metod finansowania zakupu nowego pojazdu. Natomiast najem krótkoterminowy jest doskonałym uzupełnieniem publicznych środków transportu oraz odpowiedzią na chwilowe kłopoty z brakiem samochodu.

Wypożyczalnia Modlin — duży wybór aut

W ofercie naszej firmy znajdziesz szeroki wybór pojazdów. Oferujemy zarówno auta z segmentu C, D, jak i samochody klasy premium takie jak Mercedes S Klasa. Również, jeśli potrzebujesz busa, to możesz skorzystać z naszej oferty. W naszej flocie znajduje się Ford Transit L4H3.

Wszystkie samochody posiadają aktualne przeglądy, są regularnie serwisowane i sprawne techniczne. Ponadto wszystkie nasze auta mają sprawną klimatyzację, dzięki czemu podróżowanie jest komfortowe, również latem. Dbamy również o czystość w naszych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymasz pojazd, który wygląda bardzo dobrze i jest zadbany.

Oferta wynajmu dopasowana do potrzeb klientów

Oferujemy różne rodzaje najmu, zarówno krótko, średnio, jak i długoterminowy. Dlatego też możesz skorzystać z oferty naszej firmy, bez względu na to ile zamierzasz korzystać z samochodu. Czym różnią się poszczególne oferty?

Najem krótkoterminowy jest na okres od 1 dnia, do miesiąca. To doskonała oferta dla osób, które szukają samochodu zastępczego, bo ich pojazd jest w warsztacie, lub planują wynajem auta zastępczego z OC sprawcy. To również propozycja dla osób, które przyjechały do Modlina w celach turystycznych lub biznesowych. Także osoby, które potrzebują lepszego, większego auta na wyjazd wakacyjny mogą wypożyczyć samochód na krótki czas.

Wynajem średnioterminowy jest na okres od 1 miesiąca do 1 roku. Cechuje się on atrakcyjnymi cenami oraz elastyczną ofertą. To propozycja dla tych, którzy szukają auta przejściowego, bo np. ich poprzedni pojazd uległ awarii i niemożliwa jest naprawa, a w danym momencie nie mogą pozwolić sobie na zakup nowego samochodu. Często z tego rozwiązania korzystają przedsiębiorcy, zwłaszcza początkujący, którzy nie mogą sobie pozwolić na leasing.

Natomiast najem długoterminowy jest doskonałą alternatywą dla klasycznych leasingów, czy też kredytów na samochód. Dużą przewagą tej formy jest jej wygoda. Nie musisz tu martwić się OC, AC, wystarczy, że płacisz comiesięczny abonament. Dlatego jest to coraz chętniej wybierana opcja przez przedsiębiorców.