google-site-verification=5MXMipPjHhJuovPp9GHEdqBWWUhiD9yqVhHYrAp5o9s

Oferty najmu

Krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy wynajem auta.

RentLine to wypożyczalnia samochodów dzięki której każda podróż stanie się szybka, wygodna i bezpieczna. Nasza zaangażowanie i doświadczenie sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie a cała podróż będzie niezwykle komfortowa.

Jesteśmy profesjonalną firmą, która dba o każdy szczegół, a przede wszystkim każdego klienta. Indywidualnie dopasowujemy nasze oferty do Państwa potrzeb. Dbamy o cenny czas, dlatego odbierzemy i dostarczymy auto wszędzie tam gdzie trzeba, zarówno na lotnisko Modlin lub Okęcie, dworzec PKP czy PKS, a także serwis samochodowy. Podstawimy auto pod każdy inny adres, o każdej porze dnia i nocy, ponieważ jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Szczególnie ważne jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników w związku z tym posiadamy szeroką flotę niezawodnych pojazdów. Wszystkie auta nadzorują profesjonalni mechanicy, dzięki czemu nasze samochody są regularnie serwisowane, a ich stan techniczny nieustannie monitorowany. Wynajmujemy auta, które regularnie przechodzą przeglądy obowiązkowe oraz dodatkowe.

Wypożyczalnie aut RentLine wyróżnia uczciwość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rzeszy zadowolonych klientów wypracowaliśmy przejrzyste i proste warunki umowy w których nie doszukacie się żadnych ukrytych kosztów.

Wynajmij samochód w RentLine tam gdzie chcesz, zostaw gdzie chcesz i bądź pewien, że wsiadasz do bezpiecznego, czystego i zadbanego środka transportu. Bądź mobilny zawsze i wszędzie tego potrzebujesz !

 

Krótkoterminowy wynajem samochodów

Krótkoterminowy najem auta to elastyczna usługa skierowana w stronę osób indywidualnych jak i przedsiębiorców, którzy potrzebują niezawodnego pojazdu okazjonalnie, na okres od 1-ego do 30-stu dni.

 

Średnioterminowy wynajem samochodów

Oferta najmu samochodu dla firm, które potrzebują ekonomicznego auta do wykonywania obowiązków służbowych. Wypożycz auto na miesiąc, rok a nawet 2 lata. W ramach umowy zagwarantujemy Ci indywidualną opiekę , obsługę serwisową, pełen pakiet ubezpieczeń oraz pojazd zastępczy na czas awarii. Najem średnioterminowy to oszczędność i pełna obsługa połączona z wygodą.

 

Długoterminowy wynajem

Jest to konkurencyjna alternatywa dla leasingu lub zakupu samochodu na raty. Najem długoterminowy samochodów pozwoli Ci poszerzyć firmowa flotę o pojazdy idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Wraz z autem otrzymasz pomoc opiekuna, pełną likwidację szkód i auto zastępcze, pakiet ubezpieczeń oraz kompleksową obsługę serwisową. A wszystko to, za stałą miesięczną ratę, której wysokość możesz negocjować.