Jak wynająć samochód w Rentline.pl bez zbędnych komplikacji?

Jak wypożyczyć samochód?  Poradnik dla wypożyczających samochód. Jak szybko i łatwo wynająć samochód? Wynajem samochodu krok po kroku.

Jak wynająć samochód?

bez zbędnych komplikacji.

Wynajmowanie samochodu to coraz popularniejsza opcja wśród studentów.

Zastanawiasz się, czy warto wynająć samochód zamiast polegać na komunikacji publicznej?   Otóż, wypożyczając samochód zyskujesz niezależność,  możesz dostosować trasę i czas  podróży do swoich potrzeb oraz przemieszczać się po mieście  zgodnie z własnym planem zajęć.

Co więcej, dzieląc  koszty wynajmu samochodu między innymi  osobami, które ( być może) będą z niego korzystać  ( np. wspólne ze znajomymi  dojazdy na uczelnię) można obniżyć  indywidualny koszt do poziomu mieszczącego  się swobodnie w studenckim budżecie.

Jeśli potrzebujesz mobilności w trakcie studiów, wynajem samochodu może być świetnym rozwiązaniem.

Musisz wiedzieć, że  cały proces wynajmu – od rezerwacji wybranego pojazdu po jego odbiór w umówionym miejscu – jest niezwykle prosty, dzięki czemu możesz cieszyć się mobilnością bez zbędnych komplikacji.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

RentLine  działa w wielu miastach Polski,  co sprawia, że niezależnie od Twojej lokalizacji masz możliwość korzystania z naszych usług. Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz rozwiązania, dzięki którym wyróżniamy się na rynku, a zadowoleni klienci chętnie do nas wracają.

Jak wynająć samochód?
Jak wynająć samochód?

Oto praktyczne wskazówki, jak  wypożyczyć samochód szybko i sprawnie:

 • Wybierz samochód –  na stronie głównej  wypożyczalni prezentowane są dostępne auta.  W RentLine   dla osób w wieku 18 – 24 lata dostępne są wyłącznie pojazdy do segmentu  D. 
 • Dokonaj rezerwacji –  wypełnij formularz rezerwacji dostępny na stronie lub zadzwoń  +48 730 – 141 – 141  lub mailowo rezerwacja@rentline.pl. 
 • Wybierz dogodną formę płatności  – możesz zapłacić przelewem albo  gotówką lub kartą przy odbiorze auta.
 • Pamiętaj o kaucji,  jest  obowiązkowa dla klientów w przedziale wiekowym 18 – 24 lata.
 • Do podpisania umowy niezbędne są następujące dokumenty – ważne prawo jazdy odpowiedniej kategorii,  dokument tożsamości, czyli dowód osobisty lub paszport oraz potwierdzenie wpłaty kaucji ( potwierdzenie przelewu lub wpłaty gotówki w dniu odbioru samochodu).

Pamiętaj, zanim dokonasz rezerwacji musisz dokładnie ustalić jakiego auta potrzebujesz i  na jak długo ( masz do wyboru najem krótko-, średnio –  i długoterminowy).  Przed podpisaniem umowy warto również poznać  całkowity  koszt oraz warunki wynajmu obowiązujące
w wybranej wypożyczalni.   Każda firma oferująca usługi wynajmu samochodów posiada własny regulamin, do którego należy bezwzględnie się stosować.

Wynajem samochodów Warszawa – Dlaczego warto wybrać wypożyczalnię  RentLine ?

Zaufało nam już wielu klientów, ponieważ uczciwość, profesjonalizm i dbałość o potrzeby klienta to nasze priorytety. Umowa najmu, którą podpisujesz w RentLine jest jasna, prosta i tak skonstruowana, by  możliwie najlepiej zabezpieczać interesy obu stron.

Wypożyczalnia samochodów RentLine to dobry wybór, jeśli chcesz wynająć auto bez zbędnych komplikacji i po prostu cieszyć się
z posiadania do dyspozycji  efektownego, sprawnego i bezpiecznego pojazdu, którym nie tylko dojedziesz punktualnie na codzienne zajęcia, ale również  wyjedziesz na wakacje czy krótki,  weekendowy wypad z przyjaciółmi.

Zakres usług w wypożyczalni samochodów Warszawa, czyli co każdy wynajmujący wiedzieć powinien

Wynajem samochodu w Rentline.pl to doskonała opcja dla studentów ( i nie tylko, oczywiście!) z wielu powodów, oto kilka z nich:

 • Wypożyczalnia oferuje możliwość dostarczenia samochodu pod wskazane miejsce, co zdecydowanie ułatwia odbiór pojazdu. Może to być lotnisko, dworzec lub po prostu Twój dom.
 • Otrzymasz samochód ubezpieczony, sprawny technicznie, czysty i zatankowany.
 • Istnieje możliwość przedłużenia najmu po wcześniejszym poinformowaniu wypożyczalni.
 • Wyjazd poza granice kraju jest dozwolony, należy o nim  powiadomić przed podpisaniem umowy.
 • Samochodu nie można podnajmować, ale można zgłosić dodatkowego kierowcę.
 • Dopuszczamy możliwość palenia papierosów w samochodzie, ale musisz wiedzieć, ze wiąże się to z dodatkowym kosztem w wysokości 1000 PLN.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości – zadzwoń  +48 730 – 141- 141  jesteśmy dostępni 24/7  i chętnie udzielamy potrzebnych informacji.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *